HAKKIMIZDA

Hakkımızda

ATC Ltd Şti. olarak mühendislik, dizayn, Ar-Ge hizmetleri, imalat ve ihracat firmasıdır. Deneyimli kadrosu ile siz değerli firmalarımıza her zaman çözüm sunmaktan mutluluk duyarız.

Başlıca hizmet sektörlerimiz ;

Ötektik Paneller, Dondurma Kasaları, Termal yüzey kaplama ve metalizasyon çözümleri,  Karton boru makineleri, Dondurma ve Dondurulmuş gıda çözümleri, Solar enerji sistemleri, Enerji depolama sistemleri, moduler hidro elektrik tirbünleri ve endüstiryel çözümler.

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN

ÜRÜNLERİMİZ

ENDÜSTRİ

Bugün dünyanın 42 ülkesine ötektik soğutma panelleri, dondurma kasaları, soğutma depo sistemleri, solar enerji sistemleri, enerji depolama sistemleri ve modüler hidro elektirk türbinleri konusunda faaliyet gösteren ATC Ltd Sti, başarılı ve inovatif iş modelleri geliştirmekte ve odaklandığı iş alanlarında sürdürülebilir büyüme sağlayarak ilerlemektedir.

ÜRETİMLERİMİZ

ATC olarak, endüstriyel soğutma ve teknolojik ürünler konusunda Ar-Ge çalışmaları, dizayn, mühendislik ve üretim alanında faaliyet gösteren bir mühendislik, üretim ve ihracat firmasıdır.

DİĞER ÜRÜNLER

Ötektik soğutma plakaları, Dondurma kasaları, Konteyner tip soğuk depo çözümleri, Merkezi soğutma cihazları, Frigorifik kasaları uzmanlığı, solar enerji, enerji depolama sistemleri ve modüler hidro elektrik tirbünleri.

Sürdürülebilir ilerleme için yenilikçi ürün çözümleri sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz sektörde verimliliği artırmak için çalışmaktadır.

GALERİ

SON HABERLER

Katar & Umman Sanal Ticaret Heyeti

4 Oca

Katar & Umman Sanal Ticaret Heyeti

ATC olarak ülkemizin ihracat çalışmalarını katkı sağlamaktan gurur duyarız.

Italy Paper Tube Plant

7 May

Italy Paper Tube Plant

Full automatical paper tubes production plant

Paper Straw Line

16 Eki

Paper Straw Line

Paper straws are environmental product, means future, time to protect our futures.

Herhangi bir endüstriyel çözüme ihtiyacınız varsa... Biz sizin için hazırız