HAKKIMIZDA

Hakkımızda

ATC Mekatronik Ltd Şti. olarak Dünya çapında faaliyet gösteren mühendislik, dizayn, Ar-Ge hizmetleri, imalat ve ihracat firmasıdır. Deneyimli kadrosu ile siz değerli firmalarımıza her zaman çözüm sunmaktan mutluluk duyarız.

Başlıca hizmet sektörlerimiz ;

Termal yüzey kaplama ve metalizasyon çözümleri,  Kağıt makineleri çözümleri Dondurma ve Dondurulmuş gıda çözümleri, Dondurma ve gelato makineleri, Beton ve çimento makineleri çözümleri, Robotik ve Hidrolik çözümler, Kalıp imalatı ve Plastik Enjeksiyon çözümleri, Atık ve geri dönüşüm çözümleri, Fiberglas ve frigorifik kasa çözümleri, Ötektik soğutma plakaları üretimi ve Gıda çözümleri

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN

ÜRÜNLERİMİZ

ENDÜSTRİ

Bugün dünyanın 42 ülkesine ötektik soğutma panelleri, dondurma kasaları, soğutma depo sistemleri, robot sistemleri ve termal kaplama sistemleri konusunda faaliyet gösteren ATC Dış Ticaret Ltd Sti, başarılı ve inovatif iş modelleri geliştirmekte ve odaklandığı iş alanlarında sürdürülebilir büyüme sağlayarak ilerlemektedir.

ÖTEKTİK SOĞUTMA

2012 yılında kurulmuş olan ATC, faaliyetlerini Adana merkez, Antalya Organize Sanayi de ve 23 farklı ülke de bulunan partnerleri ile birlikte sürdürmektedir.

DİĞER ÜRÜNLER

Süt soğutma tankları, zeytinyağı tankları, soğuk hava depoları, gıda makinaları imalatı, ve gıda, kimya, ilaç gibi sektörlerin ihtiyaç ve taleplerine göre paslanmaz çelik tank imalatı

Sürdürülebilir ilerleme için yenilikçi ürün çözümleri sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz sektörde verimliliği artırmak için çalışmaktadır.

GALERİ

SON HABERLER

Katar & Umman Sanal Ticaret Heyeti

4 Oca

Katar & Umman Sanal Ticaret Heyeti

ATC olarak ülkemizin ihracat çalışmalarını katkı sağlamaktan gurur duyarız.

Italy Paper Tube Plant

7 May

Italy Paper Tube Plant

Full automatical paper tubes production plant

Paper Straw Line

16 Eki

Paper Straw Line

Paper straws are environmental product, means future, time to protect our futures.

Herhangi bir endüstriyel çözüme ihtiyacınız varsa... Biz sizin için hazırız