HAKKIMIZDA

Hakkımızda

ATC Ltd Şti. olarak mühendislik, dizayn, Ar-Ge hizmetleri, imalat ve ihracat firmasıdır. Deneyimli kadrosu ile siz değerli firmalarımıza her zaman çözüm sunmaktan mutluluk duyarız.

Başlıca hizmet sektörlerimiz ;

Ötektik Paneller, Dondurma Kasaları, Termal yüzey kaplama ve metalizasyon çözümleri,  Karton boru makineleri, Dondurma ve Dondurulmuş gıda çözümleri, Dondurma ve gelato makineleri,  Robotik ve Hidrolik çözümler, Fiberglas ve frigorifik kasa çözümleri, Ötektik soğutma sistemleri

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN

ÜRÜNLERİMİZ

ENDÜSTRİ

Bugün dünyanın 42 ülkesine ötektik soğutma panelleri, dondurma kasaları, soğutma depo sistemleri, robot sistemleri ve termal kaplama sistemleri konusunda faaliyet gösteren ATC Ltd Sti, başarılı ve inovatif iş modelleri geliştirmekte ve odaklandığı iş alanlarında sürdürülebilir büyüme sağlayarak ilerlemektedir.

ÜRETİMLERİMİZ

ATC olarak, endüstriyel soğutma ve teknolojik ürünler konusunda Ar-Ge çalışmaları, dizayn, mühendislik ve üretim alanında faaliyet gösteren bir mühendislik, üretim ve ihracat firmasıdır.

DİĞER ÜRÜNLER

Ötektik soğutma plakaları, Dondurma kasaları, Soğuk hava depo sistemleri, Buzlu su sistemleri, Chiller üniteleri, Endüstriyel tip soğuk depo cihazları, Evaporatörler, Kondenserler, Konteyner tip soğuk depo çözümleri, Merkezi soğutma cihazları, Poliüretan paneller, Soğuk hava depo kapıları ve Frigorifik kasaları uzmanlığı.

Sürdürülebilir ilerleme için yenilikçi ürün çözümleri sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz sektörde verimliliği artırmak için çalışmaktadır.

GALERİ

SON HABERLER

Katar & Umman Sanal Ticaret Heyeti

4 Oca

Katar & Umman Sanal Ticaret Heyeti

ATC olarak ülkemizin ihracat çalışmalarını katkı sağlamaktan gurur duyarız.

Italy Paper Tube Plant

7 May

Italy Paper Tube Plant

Full automatical paper tubes production plant

Paper Straw Line

16 Eki

Paper Straw Line

Paper straws are environmental product, means future, time to protect our futures.

Herhangi bir endüstriyel çözüme ihtiyacınız varsa... Biz sizin için hazırız