Şirket Profili
Hakkımızda
ATC Ltd. Şti., mühendislik, tasarım ve üretim olarak; karton boru, karton köşebent, karton petek panel, kağıt sektöründe kullanılan karton boru makineleri, Kağıt Bobin Dilimleme Makineleri,, Kağıt Köşebent Koruma makineleri, karton kutu ambalaj makineleri, tekstil masurası İmalat Makineleri, Halı Masurası Makineleri, Karton Boru Kesme Makineleri, Karton Silindir Kutu Makineleri, Kağıt Bobin Dilimleme makineleri, nonwoven kesme ve sarma makineleri, etiketleme makineleri, tekstil masura makineleri, open-end masura hattı, ve otomatik karton boru hattı, kağıt petek makinaları, palet makineleri, petek panel üretim makineleri, peçete katlama makineleri, atık plastik-kağıt presleme makineleri  imalatı ve ihracatı yapan bir firmadır.
 
Ayrıca ATC, atık imha sistemleri, geri dönüşüm makineleri, Kömür Kurutma Sistemleri, Sondaj Makineleri ve Sondaj çalışmalarında uzmandır.
 
ATC üretim ve Satış Ağı ekibi 12 ülke ye ulaşmıştır, ATC enerji, sondaj ve makinelerin üretiminde çözümler sunan, teknik bilgi ( know-how) ve mühendislik deneyimi ile dünya lideri firmalar arasındadır.
Şirket Profili
Ürünler
İletişim Bilgileri
İletişim Formu
Nehir apt. no35, k2 d5, fuzuli caddesi Resatbey mahallesi, 01120 Seyhan / Adana / Turkey
+90 322 459 06 60
+90 322 428 6598
info@atcint.com.tr
     
 
   
© 2017 ATC International.Tüm Hakları Saklıdır.
Piramit Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri
BİZİ TAKİP EDİN !